נטפליקס – Netflix

אם עוד לא שמעתם על Netflix ואתם חיים בישראל כנראה שאתם לא קיימים. נטליקס פועלת בארץ כבר מעל שנה ומספקת שירות נאמן ל-88 מליון מנויים ברחבי העולם – כמות מדהימה.

נטפליקס שחוגגת בקרוב 22 שנים לפיעולתה עם הכנסות של 4.5 מילארד מספקת עברנו מגוון רחב של סדרות וסרטים לצפייה ישירה במחיר המתאים לכל כיס. באמצעות כמה תוכניות שאמורות לכסות כל צורך של מנוי היא מצליחה לגרוף אחריה מליוני משתמשים חדשים בכל רבעון מחדש. 

על מה כל המהומה? מה זה נטפליקס?

אם הגעתם עד לכאן ועדיין לא הבנתם על מה מדובר, אז נסכם עבורכם בכמה משפטים מה זה נטפליקס. נטפליקס הוא שירות סטרימינג לסרטים וסדרות שמיועד (כמעט) לכל אדם בעולם. השירות מוצע במגוון דו-ספרתי של שפות ומתאים את עצמו בכל יום למדינה שונה. בעבור כמה דולרים בודדים תוכלו להנות חודש בחודשו מפרקים חדשים שמפיקה נטפליקס או קונה ממפיקים וחברות כבלים שונות. 

מגניב! באיזה שפות אפשר להשתמש בנטפליקס?

מאז השקתה, השפה העברית נתמכה כמעט באופן מוחלט – החל מהאפליקציה והאתר ועד לתרגום מובנה בכלל התכנים שלה. עם זאת, ניתן למצוא תחת התפריטים בהגדרות הממשק, את השפה הערבית, רוסית ואנגלית (אמריקאית או בריטית).

במה אני אוכל לצפות?

בפלטפורמה קיימים מגוון אין סופי של תכנים, מסרטי מלחמה ואקשן ועד פרקים של קומיקאים מופיעים. הפלטפורמה מציעה גם תכנים ישראליים, דוגמה לכך היא פאודה שקיימת לצפייה ישירה. כפי שצויין קודם, מירב התכנים מתורגמים לעברית ולכן ניתן לצפות בסדרה האהובה עלינו עם תרגום מובנה.

נטפליקס - המסלולים

האתר מציע מספר רחב של מסלולים. כל מסלול מיועד לסוג מנוי שונה על מנת לענות על כל צורך של המשתמשים. התיבות הבאות תיארנו בקצרה את המסלולים ואיזה מסלול מתאים עבורכם.

בסיסי - Basic

מסלול בסיסי

32
90
חודשי
 • כמות מסכים: 1 במקביל
 • כמות הורדות: 1 במקביל
 • איכות: Standard
סטנדרטי - Standard

מסלול סטנדרטי

46
90
חודשי
 • כמות מסכים: 2 במקביל
 • כמות הורדות: 2 במקביל
 • איכות: HD
פרימיום - Premium

מסלול פרימיום

60
90
חודשי
 • כמות מסכים: 4 במקביל
 • כמות הורדות: 4 במקביל
 • איכות: HD ו-Ultra HD
 • כמות מסכים – כמות המסכים שניתן לצפות בהם במקביל. הכוונה שאם שני אנשים רוצים לצפות במקביל בפרק – כמות המסכים היא שניים. במידה וישנם 2 משתמשים אך רק אחד צופה כל פעם – הכוונה למסך אחד.
 • כמות הורדות – נטפליקס מאפשרת הורדה של סרטים וסדרות לשימוש אונליין בטלפונים / טאבלטים. כמות הורדות מייצגת את כמות המכשירים שיוכלו להוריד תכנים אופליין במקביל.
 • איכות – האיכות המקסימלית שנטפליקס יאפשרו לכם לצפות. במידה וקיים סרט באיכות Ultra HD וברשותכם מסלול בסיסי – תוכלו לצפות בסרט באיכות Standard בלבד. 

אני עדיין מתלבט, מה לעשות?

למזלכם, אתם לא לבד. נטפליקס הבינו שישנם הרבה משתמשים שמתלבטים האם לשם ולהתחיל להיות מנויים באופן קבוע. משום כך, נטפליקס מציעה חודש ניסיון בחינם.  בכנות? ברגע שמתחילים – קשה להפסיק. לכן, תמיד ניתן לצפות בסרטים לצפייה ישירה באתרנו, בחינם.

מה מיוחד בכלל בנטפליקס?

אם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הזו – נורא קל לזהות שעוד לא נרשמתם וניסיתם את נטפליקס. המגוון הרחב של הסרטים והקלות בה ניתן לצפות במה שנרצה היא מדהימה. בנוסף, לנטפליקס יש מעקב תכנים שמאפשר לנו לראות במה צפינו כבר, באיזה נקודה עצרנו את הסרט או מה הפרק הבא בסדרה שלנו. עם זאת, נטפליקס לומדת את הרגלי הצפייה שלנו ומציעה לנו תכנים חדשים המותאמים עבורנו כל פעם מחדש.

איך נרשמים לנטפליקס?

ההרשמה מתאפשרת בכמה קליקים בודדים:

 1. נכנסים לאתר הרשמי של נטפליקס ישראל
 2. לוחצים על כפתור ה-30 יום ניסיון בחינם:
  30 יום ניסיון בחינם
 3.  כותבים את כתובת המייל שנרצה ולוחצים על המשך
  הכנס מייל רצוי
 4.  נבחר חבילה בהתאם לצרכים שלנו (בסיסית / סטנדרטית / פרימיום)
 5.  נקבע סיסמה לחשבון ונוסיף פרטי חיוב (*שימו לב שנטפליקס ייחיבו אתכם באופן אוטומטי לאחר החודש הראשון במידה ולא תבטלו את החיוב האוטומטי)
 6. בחרו את הסדרה או הסרט שתרצו, ותתחילו לצפות, כזה פשוט!